You are here

Filiale

Filialele Asociației Naționale a Evaluatorilor Autorizați din România


În conformitate cu hotărârea nr. 5 a Conferinței Naționale din data de 19 mai 2012 au fost constituite următoarele filiale ale Asociației Naționale a Evaluatorilor Autorizați din România:

  • Filiala Nord-Est, cu sediul în Iași, care grupează membrii Asociației având domiciliul în județele Bacău, Botoșani, Iași, Neamț, Suceava și Vaslui;

  • Filiala Sud-Est, cu sediul în Constanța, care grupează membrii Asociației având domiciliul în județele Brăila, Buzău, Constanța, Galați, Tulcea și Vrancea;

  • Filiala Sud, cu sediul în București, care grupează membrii Asociației având domiciliul în județele Argeș, Călărași, Dâmbovița, Giurgiu, Ialomița, Prahova și Teleorman;

  • Filiala Sud-Vest, cu sediul în Craiova, care grupează membrii Asociației având domiciliul în județele Dolj, Gorj, Mehedinți, Olt și Vâlcea;

  • Filiala Vest, cu sediul în Timișoara, care grupează membrii Asociației având domiciliul în județele Arad, Caraș-Severin, Hunedoara și Timiș;

  • Filiala Nord-Vest, cu sediul în Cluj-Napoca, care grupează membrii Asociației având domiciliul în județele Bihor, Bistrița Năsăud, Cluj, Maramureș, Satu Mare, și Sălaj;

  • Filiala Centru, cu sediul în Brașov, care grupează membrii Asociației având domiciliul în județele Alba, Brașov, Covasna, Harghita, Mureș și Sibiu;

  • Filiala București care grupează membrii Asociației având domiciliul în municipiul București și în județul Ilfov. Filiala București are sediul în municipiul București.

 

Componența Consiliilor filialelor:


FILIALA NORD-EST:

Președinte: Dumitru Dumitriu Cristian (BC)

Fost președinte: Țugui Alexandru (IS)

Vicepreședinte: Nicolaiciuc Stelian (BT)

Membrii Consiliului filialei:

Arbănaș Mocanu Vasilică Dorin (BC)

Skokan Niculae (SV)

Lazăr Vasile Marius (IS)

Filip Gabriel (VS)

Boboc Cătălin  (BT)

Casapu Ioan (NT)

 

FILIALA SUD-EST:

Președinte: Dogărescu George (CT)

Fost președinte: Despina Camelia Iuliana (TL)

Vicepreședinte: Velicu Elena (CT)

Membrii Consiliului filialei:

Dumitrascu Jenica (BR)

Ticlea Daniel Marian (BZ)

Barda Liviu (CT)

Dinu Silvia (GL)

Naiman Narcisa Elena (TL)

Guramulta Cornel (VN)

 

FILIALA SUD:

Președinte: Parnia Gabriela (AG)

Fost președinte: Vijieac Viorel (PH)

Vicepreședinte: Achihai Reta (DB)

Membrii Consiliului filialei:

Iordache Vasile (IL)

Vișan Adina Laura (CL)

Pascal Mircea (TR)

Săceanu Marius Valentin (GR)

Bucur Claudiu (PH)

Toma Netty (AG)

 

FILIALA SUD-VEST:

Președinte: Siminică Marian Ilie (DJ)

Fost președinte:  Osiac Constantin (DJ)

Vicepreședinte: Preda Gigel Daniel (DJ)

Membrii Consiliului filialei:

Fetoiu Corina (DJ)

Nadolu Carmen (DJ)

Fulga Ovidiu (OT) 

Mihutescu Cristian (MH)

Ciobanu Emanoil (GJ)

Chiș Marius (VL)

 

FILIALA VEST:

Președinte: Mica Mihai Robert (HD)

Fost președinte: Belei Corneliu (AR)

Vicepreședinte: Bojin Cristian (TM)

Membrii Consiliului filialei:

Bojan Nicolae Emanoil (AR)

Bojin Dionisie (TM)

Lautas Ovidiu (CS)

Moisa Mihaela Alexandra (TM)

Motrea Adrian (TM)

Oprita Vasile Matei (HD)

 

FILIALA NORD-VEST:

Președinte: Crișan Sorana Adina (CJ)

Fost președinte: -

Vicepreședinte: Rada Bogdan (CJ)

Membrii Consiliului filialei:

Vicas Gabriela Diana (BH)

Muthi Adrian Gelu (BN)

Chiorean Claudia (CJ)

Bercu Ioan (MM)

Borz Anca Larisa (SJ)

Avram Alina Delia (SM)

 

FILIALA CENTRU:

Președinte: Bojin Adrian (CV)

Fost președinte: Costache Silvia (BV)

Vicepreședinte: Ruse Bogdan Ruse (BV)

Membrii Consiliului filialei:

Szocs Ervin  (HR)

Dorca Maria (AB)

Malacea Eniko (BV)

Nicolau Doina (BV)

Leutschaft Gunter Raimar (SB)

Papuc Vasile (MS)

 

FILIALA BUCUREȘTI:

Președinte: Drăghici Liviu Vasile (BUC)

Fost președinte: Ababei Dana (BUC)

Vicepreședinte: Georgescu Geta Stela (BUC)

Membrii Consiliului filialei:

Ilica Maria Romanta (BUC)

Cojocaru Alina Iulia (BUC)

Tatu Robert Iulian (BUC)

Debrezeni Gabriel Alexandru (BUC)

Neagoe Catalin (BUC)

Dinescu Aurel Valentin (IF)

 

nbsp;