You are here

Echipa

 

DIRECTOR GENERAL

Bianca Cătinean
bianca.catinean@anevar.ro
 

 
 

DEPARTAMENT EVIDENŢĂ MEMBRI 
 
Cătălina Atîrnăţeanu
catalina.atirnateanu@anevar.ro | 0720.880.585
 
Nicoleta Ion
nicoleta.ion@anevar.ro | 0720.880.545
 
Cristina Sima
cristina.sima@anevar.ro | 0720.880.528
  

 
 

DEPARTAMENT PREGĂTIRE PROFESIONALĂ
 

CURSURI DE FORMARE PROFESIONALĂ 

Olga Popescu
olga.popescu@anevar.ro | 0720.880.562
 

SEMINARII DE PREGĂTIRE CONTINUĂ 

Carmen Stancu
carmen.stancu@anevar.ro | 0720.880.573         
 

 
 

DEPARTAMENT JURIDIC - SECRETARIAT CED
 
Alina Grigore
alina.grigore@anevar.ro | 0720.880.576

Larisa Hantea
larisa.hantea@anevar.ro | 0720. 880. 527

 


DEPARTAMENT IT
 
Andreea Soare
andreea.soare@anevar.ro | 0720.880.566
 

 


DEPARTAMENT CONTABILITATE
 
Loredana Sima
loredana.sima@anevar.ro | 0720.880.571
 
Mariana Dulceață
mariana.dulceata@anevar.ro | 0720.880.582
 

 


DEPARTAMENT PUBLICAȚII
 
Raluca Slicaru
raluca.slicaru@anevar.ro | 0720.880.570
 

 

SECRETARIAT
 
Marusia Drăghici
marusia.draghici@anevar.ro | 0720.880.560 | 021.315.65.64 | 021.315.65.05
 

  
 

DEPARTAMENT REŢEA NAŢIONALĂ
 
Loredana Sima | Coordonator
loredana.sima@anevar.ro | 0720.880.571
 

BIROUL BUCUREŞTI

Graţiela Tauber
gratiela.tauber@anevar.ro | 0720.880.563
 
Irina Donose
irina.donose@anevar.ro | 0722.390.266
 

BIROUL NORD-EST

Dorica Săndulache   
dorica.sandulache@anevar.ro | 0720.880.613
 

BIROUL SUD-EST

Margareta Vecerdea
margareta.vecerdea@anevar.ro | 0720.880.579
 
Cecilia Crăcan
constanta@anevar.ro
 

BIROUL CENTRU

Elena Rotaru
elena.rotaru@anevar.ro | 0720.880.547
 

BIROUL NORD-VEST

Lucian Bogdan - junior
lucian.bogdan@anevar.ro | 0720.880.546
 
Simona Anton
simona.anton@anevar.ro | 0720.880.574
 

BIROUL SUD-VEST

Marioara Cetinoiu | 0720.880.561
dolj@anevar.ro
 
Irina Duță
dolj@anevar.ro
 

BIROUL VEST

Jenica Honae
jeni.honae@anevar.ro | 0720.880.548

Cristina Gălățanu
cristina.galatanu@anevar.ro
 

BIROUL SUD

Ionela Riţcof
ionela.ritcof@anevar.ro | 0733.102.441
 

 


DEPARTAMENT MONITORIZARE - cu sediul în str. Dr. Iacob Felix, nr. 49, et. 2, sector 1
Telefon: 021-310,47,66; 021-319,47,70; Fax: 021-314.89.24
 
Dan Dumitriu Dumitru | Inspector coordonator
dan.dumitru@anevar.ro | 0722.739.535
 
Manuela Nicolescu | Inspector
manuela.nicolescu@anevar.ro | 0723.631.780
 
Ivonne Vitikan | Inspector 
yvonne.vitikan@anevar.ro  
 
Elena Dobrin
elena.dobrin@anevar.ro | 0720.880.572      
 

 

nbsp;