You are here

Filiale

Filialele Asociației Naționale a Evaluatorilor Autorizați din România


În conformitate cu hotărârea nr. 5 a Conferinței Naționale din data de 19 mai 2012 au fost constituite următoarele filiale ale Asociației Naționale a Evaluatorilor Autorizați din România:

  • Filiala Nord-Est, cu sediul în Iași, care grupează membrii Asociației având domiciliul în județele Bacău, Botoșani, Iași, Neamț, Suceava și Vaslui;

  • Filiala Sud-Est, cu sediul în Constanța, care grupează membrii Asociației având domiciliul în județele Brăila, Buzău, Constanța, Galați, Tulcea și Vrancea;

  • Filiala Sud, cu sediul în București, care grupează membrii Asociației având domiciliul în județele Argeș, Călărași, Dâmbovița, Giurgiu, Ialomița, Prahova și Teleorman;

  • Filiala Sud-Vest, cu sediul în Craiova, care grupează membrii Asociației având domiciliul în județele Dolj, Gorj, Mehedinți, Olt și Vâlcea;

  • Filiala Vest, cu sediul în Timișoara, care grupează membrii Asociației având domiciliul în județele Arad, Caraș-Severin, Hunedoara și Timiș;

  • Filiala Nord-Vest, cu sediul în Cluj-Napoca, care grupează membrii Asociației având domiciliul în județele Bihor, Bistrița Năsăud, Cluj, Satu Mare, Sălaj și Maramureș;

  • Filiala Centru, cu sediul în Brașov, care grupează membrii Asociației având domiciliul în județele Alba, Brașov, Covasna, Harghita, Mureș și Sibiu;

  • Filiala București care grupează membrii Asociației având domiciliul în municipiul București și în județul Ilfov. Filiala București are sediul în municipiul București.

 

Componența Consiliilor filialelor:


FILIALA NORD-EST:

Președinte: Țugui Alexandru (IS)

Fost președinte: Todică Constantin Eugen (BC)

Vicepreședinte: Dumitru Dumitriu Cristian (BC)

Membrii Consiliului filialei:

Arbănaș Mocanu Vasilică Dorin (BC)

Nicolaiciuc Stelian (BT)

Florescu Valentina Oana (IS)

Munteanu Ciprian Costel (VS)

Călinescu Costel (SV)

Casapu Ioan (NT)

 

FILIALA SUD-EST:

Președinte:  Despina Camelia Iuliana (TL)

Fost președinte: Munteanu Radu (CT)

Vicepreședinte: Dogărescu George (CT)

Membrii Consiliului filialei:

Gheorghatos Elena (BR)

Rotaru Mioara (BZ)

Velicu Elena (CT)

Dinu Silvia (GL)

Ivanica Florin (TL)

Micu Maria (VN)

 

FILIALA SUD:

Președinte: Vijieac Viorel (PH)

Fost președinte: Zgorcea Ion (TR)

Vicepreședinte: Parnia Gabriela (AG)

Membrii Consiliului filialei:

Lescae Stoica (IL)

Vișan Adina Laura (CL)

Ristache Iuri Florin (DB)

Săceanu Marius Valentin (GR)

Bărdăuș Felicia (PH)

Toma Netty (AG)

 

FILIALA SUD-VEST:

Președinte: Osiac Constantin (DJ)

Fost președinte: Stanciu Nicușor (DJ)

Vicepreședinte: Siminică Marian Ilie (DJ)

Membrii Consiliului filialei:

 Oprescu Claudiu Laurențiu (DJ)

 Preda Gigel Daniel (DJ)

Ciobanu Emanoil (GJ)

 Cojocaru Marian (MH)

 Lăcătușu Ioan Lidiu (OT)

 Chiș Marius (VL)

 

FILIALA VEST:

Președinte: Belei Corneliu (AR)

Fost președinte: Dumitru Doru Petrică (CS)

Vicepreședinte: Mica Mihai Robert (HD)

Membrii Consiliului filialei:

 Bojan Nicolae Emanoil (AR)

 Sabau Daniela Arieta (AR)

 Lautas Ovidiu (CS)

 Pacioaga Simona Crenguta (TM)

 Untaru Mihaela Vasilica (TM)

Havrileti Smetana Cristian (CS)

 

FILIALA NORD-VEST:

Președinte: Mureşan Mircea Cornel (CJ)

Fost președinte: Hășmășan Rodica (CJ)

Vicepreședinte: Crișan Sorana Adina (CJ)

Membrii Consiliului filialei:

Vicas Gabriela Diana (BH)

Muthi Adrian Gelu (BN)

Rada Bogdan (CJ)

Perhaita Bogdan Danu (MM)

Borz Anca Larisa (SJ)

Avram Alina Delia (SM)

 

FILIALA CENTRU:

Președinte: Costache Silvia (BV)

Fost președinte: Bircea Ioan (MS)

Vicepreședinte: Bojin Adrian (CV)

Membrii Consiliului filialei:

Susman Claudiu (AB)

Adam Iulian (BV)

Malacea Eniko (BV)

Pataki Melinda (HR)

Leutschaft Gunter Raimar (SB)

Papuc Vasile (MS)

 

FILIALA BUCUREȘTI:

Președinte: Ababei Dana (BUC)

Fost președinte: Vîță Gheorghe (BUC)

Vicepreședinte: Drăghici Liviu Vasile (BUC)

Membrii Consiliului filialei:

Mihai Irina Constanța (BUC)

Sattinger Adela Narcisa (BUC)

Moraru Mădălin (BUC)

Hagiescu Sorin Alexandru (BUC)

Nicola Cristian (BUC)

Christea Robert George (IF)

 

nbsp;